Paper Eurasia, dünya kağıt sektörünün Türkiye'deki tek önde gelen uluslararası fuarıdır. Katılımcıları, kağıt fabrikaları, her türlü kağıt, oluklu mukavva, ambalaj, baskı, kağıt üretimine yönelik makine ve ekipmanlar, dönüştürme ve atık kağıt geri dönüşümü ile kağıt endüstrisine yönelik kimyasallar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini temsil etmektedir.

Potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına ulaşma imkanı sunan Paper Eurasia, yeni bağlantılar kurabileceğiniz dünyanın her yerinden profesyonel ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Ürün ve hizmetlerinizi sergileme, yeni müşterilerle tanışma ve işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek yeni ortaklıklar kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Başta Mena bölgesi ve Arap ülkeleri olmak üzere Dünyanın her yerinden kağıt sektörünün en önemli alıcılarını tek bir çatı altında bulacağınız, kağıt, oluklu mukavva, hijyenik kağıt, makine ve kağıt ambalaj ürünlerinin sergileneceği Avrasya bölgesinin en önemli ihtisas fuarında sizde yerinizi alın. 

Paper Eurasia fuarına katılmak size başta Mena Bölgesi olmak üzere 20'den fazla ülkeden ağırlanacak Alım Heyetleri ile tanışma fırsatı verecek.

Özetle Paper Eurasia, Kağıt sektöründe yer alan herkesin mutlaka katılması gereken bir etkinlik. Tüm sektörü kapsayan katılımcı ve ziyaretçi yelpazesiyle Paper Eurasia, sektördeki son yenilikleri görmek, yeni bağlantılar kurmak ve işinizi büyütmek için rakipsiz bir fırsat sunuyor.