Dünya kağıt sektörünün Türkiye'deki ilk ve tek uluslararası fuarı olan Paper Eurasia, dünyanın dört bir yanından üreticiler, alıcılar, tedarikçiler ve her türden kağıt sektörü profesyonelini bir araya getiriyor. Fuarda kağıt sektörünün önde gelen şirketlerinin en son gelişmelerini, teknolojilerini ve ürünlerini görebilir, uluslararası iş bağlantıları ağınızı genişletebilir ve çeşitli kağıt türleri de dahil olmak üzere yaklaşık 60 kategorideki ürün ve hizmetin üreticileri ve tedarikçileriyle iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Kağıt oluklu mukavva, hijyenik kağıt, makine, kağıt ambalaj ürünleri, kimyasallar ve diğerleri.

YENİ ÜRÜN VE HİZMETLERİ KEŞFEDİN 

Paper Eurasia'yı ziyaret etmek size kağıt endüstrisi sektöründe kullanılan teknoloji ve ekipmanlar hakkında kapsamlı bir genel bakış sunacaktır.

Yatırımınızdan en iyi getiriyi elde etmek için en son ürün ve teknolojilere ve fırsatlara erişim imkanı. Bölgenin sürdürülebilirlik ve karlılık açısından nasıl gelişmeye devam ettiğinin görme imkanı.

Paper Eurasia, baskı ve grafik endüstrisindeki yeni ürün ve hizmetleri keşfetmek için ideal bir platformdur. İşletmenizi bir sonraki aşamaya taşımanıza yardımcı olabilecek yeni malzemeler, ekipmanlar, yazılımlar ve çok daha fazlasını öğrenme fırsatına sahipsiniz.

SEKTÖR LİDERLERİYLE BAĞLANTI KURUN

Paper Eurasia, kağıt sektörünün uzmanları ve liderleriyle tanışmak için mükemmel bir fırsat. Dünyanın her yerinden profesyonellerle tanışma ve en son trendler, teknikler ve teknolojiler hakkında bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız.